Blog motocyklisty
Tuesday January 22nd 2019

Buty motocyklowe – jakość i niezawodność

Buty motocyklowe pełnią kluczową rolę w bezpieczeństwie, jak i wpływają na jakość jazdy. Dla miłośników chopperów polecane są inne buty, niż w przypadku motorów tylu ścigacz. Oczywiście koniecznie należy odpowiednio dobrać rozmiar obuwia, nie może być on za mały, czy też za duży.

Buty motocyklowe chopper – na co zwrócić uwagę

Przy wyborze ważny jest zarówno materiał, jak i wykonanie, a dopiero potem wygląd. Przede wszystkim należy zrezygnować z taniego obuwia, gdyż bardzo szybko się niszczy i w rezultacie należy kupić nowe. Warto zatem postawić na jakość. Oczywiście wybór modelu butów motocyklowych chopper zależy także od częstotliwości jazdy. W przypadku krótkich tras można zdecydować się na kowbojki, oczywiście powinny one mieć usztywnianą podeszwę, najlepiej masywną, a ponadto antypoślizgową. Dla amatorów długich wypraw motocyklowych lepszym wyborem będą buty, które dodatkowo chronią kość piszczelową. Oczywiście w jednym i drugim modelu kostki powinny być osłonięte protektorami.

Buty motocyklowe – ważny jest materiał

Ważny jest również materiał. Klasyczna i gruba skóra jest stosunkowo odporna i nigdy też nie wychodzi z mody. Można także postawić na buty wykonane z klima membrany, ze stópką do zmiany biegów. Oczywiście buty mogą być też bogato zdobione, zarówno naszywkami, jak i klamrami, które stanowią dopełnienie stroju. Buty dostępne są pod adresem https://www.moto-abc.pl/chopper-cruiser-c-1_7_56.html

 

Interesting Sites

    Archives