Blog motocyklisty
Tuesday January 22nd 2019

Buty motocyklowe Sidi crossfire 2 srs

Prawdziwy i profesjonalny motocyklista to przede wszystkim dobrze wyposażony motocyklista. Do jego ubioru zaliczamy przede wszystkim kask, ubranie ochronne na tułów i nogi, rękawice, a także buty. Wśród tych ostatnich istnieje wiele marek, które oferują dobrze wykonane buty dla motocyklisty.

Jedną z takich marek jest firma Sidi. Sidi to firma od 1960 roku rozwijająca swoje produkty i wciąż poszukująca najlepszych rozwiązań technicznych poprawiających komfort i bezpieczeństwo jazdy. Wcześniej specjalizowała się tylko w ubiorze dla rowerzystów górskich. Później zaś rozszerzyła swoją produkcję o specjalistyczne obuwie motocyklowe. Produkty tej firmy charakteryzują się przede wszystkim dobrym wykonaniem, nowoczesnym designem, wysokim komfortem oraz zaawansowanymi rozwiązaniami technologicznymi, a co za tym idzie, także bezpieczeństwem.

Przykładem jej produktów są buty motocyklowe Sidi crossfire 2 srs od Moto ABC, które są najnowszą odsłoną w kolekcji Sidi Offroad. Wyposażone są w system SRS pozwalający na wymianę podeszwy. Wykonane są ze skóry Lorica, zapewniającej dużo większą wytrzymałość, niż skóra naturalna, a także mikrofibry. Ich wyściółka wykonana jest zaś z siatki teflonowej i materiału Cambrelle. Posiadają wymienny ochraniacz goleni, a także elementy pozwalające na duży zakres regulacji i dostosowanie butów dla siebie.

Related Tags:

Interesting Sites

    Archives