Blog motocyklisty
Tuesday January 22nd 2019

Kask Fox v1 – kask do jazdy cross

Dobry kask to podstawa przy jeździe na jakimkolwiek motocyklu. W przypadku jazdy na motocyklach cross potrzebna jest zarówno maksymalna wygoda, jak i bezpieczeństwo. Firma Fox Head Inc. przygotowała obszerną ofertę dla pasjonatów tego typu aktywności. Jej produkty cieszą się dużym uznaniem ze względu na wysoki poziom wykonania oraz stosowanie wielu rozwiązań, dzięki którym jest to propozycja nawet dla bardzo wymagających użytkowników.

Kask Fox V1 to model przeznaczony dla crossowców. Pod wieloma względami przypomina inny model tego producenta, V2. Różni się jednak kilkoma szczegółami, takimi jak nieco uproszczona konstrukcja. Nie oznacza to jednak, że kask jest gorszy. W obudowie umieszczono starannie przemyślane otwory wentylacyjne, co w wielkim stopniu wpływa na wygodę użytkownika. Dzięki temu powietrze może swobodnie przepływać i chronić wnętrze kasku zarówno przed nadmiernym nagrzewaniem się, jak i gromadzeniem wilgoci. Samo wnętrze kasku może być swobodnie wyciągane i prane.

Kask zapewnia też maksymalne bezpieczeństwo. Wykonanie z poliwęglanu daje mu wysoką odporność na uszkodzenia. Model posiada certyfikat CE, który stanowi potwierdzenie jego jakości oraz ochrony, którą zapewnia użytkownikowi- sprawdź.

Related Tags:

Interesting Sites

    Archives